iPhone cihazlarda yeni iOS güncellemesi sorunları beraberinde getirdi

Apple, iPhone 15 cihazlarda aşırı ısınma sorunun ortadan kaldırmak için iOS 17.0.3 güncellemesini yayınlamıştı. Isınma sorununu çözen bu güncelleme beraberine farklı sorunlara yol açtı. Apple kullanıcıları iOS 17 için yeni bir güncelleme bekliyor.Apple son olarak iOS 17.0.3'ü yayınlamış, aşırı ısınma sorunuyla karşı karşıya kalan kullanıcıların bu güncellemeyi yaptıktan sonra bir sorun yaşamayacaklarını kaydetmişti.Ancak bu güncellemeyle birlikte her ne kadar aşırı ısınma sorunlarına dair şikayetlerde azalmalar olsa da, iPhone cihazlarda kullanıcılar bu kez farklı sorunlarla karşılaştı.iOS 17.0.3 güncellemesinin ardından artan şikayetler arasında iPhone cihazların otomatik kapanması yer alıyor.Bazı Apple kullanıcıları gece telefonlarını şarja bıraktıklarında cihazın otomatik olarak kapandığını gördü.Bazı Apple kullanıcıları, iPhone 15 cihazlarına iOS 17 güncellemesi yaptıklarından beri Wi-Fi sorunları yaşadıklarını söylemişti.Uygulamaların içerik yükleyemediği ya da bağlantının çok yavaş olduğu gelen şikayetler arasında.Apple kullanıcıları bu sorunların da giderilmesi için iOS 17'ye yeni bir güncelleme bekliyor.

 0  36
iPhone cihazlarda yeni iOS güncellemesi sorunları beraberinde getirdi
iPhone cihazlarda yeni iOS güncellemesi sorunları beraberinde getirdi

Apple, iPhone 15 cihazlarda aşırı ısınma sorunun ortadan kaldırmak için iOS 17.0.3 güncellemesini yayınlamıştı. Isınma sorununu çözen bu güncelleme beraberine farklı sorunlara yol açtı. Apple kullanıcıları iOS 17 için yeni bir güncelleme bekliyor.

Apple son olarak iOS 17.0.3'ü yayınlamış, aşırı ısınma sorunuyla karşı karşıya kalan kullanıcıların bu güncellemeyi yaptıktan sonra bir sorun yaşamayacaklarını kaydetmişti.
Ancak bu güncellemeyle birlikte her ne kadar aşırı ısınma sorunlarına dair şikayetlerde azalmalar olsa da, iPhone cihazlarda kullanıcılar bu kez farklı sorunlarla karşılaştı.
iOS 17.0.3 güncellemesinin ardından artan şikayetler arasında iPhone cihazların otomatik kapanması yer alıyor.Bazı Apple kullanıcıları gece telefonlarını şarja bıraktıklarında cihazın otomatik olarak kapandığını gördü.
Bazı Apple kullanıcıları, iPhone 15 cihazlarına iOS 17 güncellemesi yaptıklarından beri Wi-Fi sorunları yaşadıklarını söylemişti.Uygulamaların içerik yükleyemediği ya da bağlantının çok yavaş olduğu gelen şikayetler arasında.
Apple kullanıcıları bu sorunların da giderilmesi için iOS 17'ye yeni bir güncelleme bekliyor.